Готель "Срібні Роси"

с. Микуличин Івано-Франківська область

Відпочинок, який запам'ятається назавжди...

+38 (063) 066-04-04

+38 (098) 068-55-33

Зателефонуйте мені!

Новини

22-24 червня 2012 року у Микуличині відбувся перший етап Чемпіонату України з ендуро. Спортсменів з'їхалось не так вже і багато, всього біля пів сотні. Але ті хто приїхав, отримали масу задоволення від змагання та атмосфери, яка панувала поза ними. Новий трек з новим місцем базування видався досить важким, а три кола довжиною у 50 км в перший день перегонів змусили добре попрацювати на всіх кам'янистих схилах та дорогах. Для аматорів та ветеранів було 2 кола, які для них теж були випробовуванням.

Безсумнівно, одним з найкращих варіантів для Новорічних турів є відпочинок в Карпатах, тому що Зима в Карпатах — це справжня казка! Незвичайна природа, кришталево чисте гірське повітря, покриті білосніжним снігом вершини гір переносять в атмосферу справжньої новорічної казки, яка ще в дитинстві заворожувала нас і змушувала завмирати в очікуванні дива Нового року.

Українські Карпати - фантастичне видовище, а взимку - особливо! Ті, хто не бачив Чорногірський хребет, Свидовецький, Горгани чи хоча б якусь вершину даних масивів, не зможе зрозуміти красу, велич, могутність та видовищність цих гір зимою, коли кожна вершина Карпат вкрита величезним шаром снігу, траверси між вершинами - взагалі стають фактично непрохідними.